آپدیت برای سیمبین ۳.۲ و ۵.۰

گوشی‌های قدیمی سیمبین نسخه‌های ۳.۲ و ۵.۰ آپدیت می‌شوند.
آپدیت برای   سیمبین ۳.۲ و ۵.۰

اگر از داشتن گوشی‌هایE۷۲ ، ۵۲۳۰ یا دیگر گوشی‌های نوکیا که با نسخه‌های قدیمی‌تر از سیمبین ۳ اجرا می‌شوند به خود می‌بالید، مطمئناً از شنیدن این خبر که به زودی تلفن همراه شما قابلیت‌های جدیدی خواهد داشت، بسیار هیجان‌زده خواهید شد:

با وجود اینکه پلت‌فرم‌های جدید سیمبین و گوشی‌های جدیدی مانند نوکیا X۷ و E۶ عرضه شده‌اند، گوشی‌های قدیمی که کاربران هنوز از آنها استفاده می‌کنند هنوز فراموش نشده‌اند.

تیم نرم‌افزار نوکیا در حال کار بر روی به‌روزرسانی این گوشی‌ها نیز هستند، تا علاوه بر رفع مشکلات و بهبود آن، مجموعه امکانات آنها را ارتقا دهند.

هدف این به‌روز‌رسانی ارتقا نسخه‌های سیمبین ۳.۲ و ۵.۰ است. گوشی‌هایی که می‌توانند از این به‌روزرسانی بهره‌مند شوند عبارتند از:

سیمبین ۳.۲:

نوکیا E۷۲، E۵۲، E۵، C۵-۰۰، ۶۷۰۰ slide

سیمبین ۵.۰:

نوکیا C۶-۰۰، C۵-۰۳، ۵۲۳۰، ۵۲۳۵، ۵۲۵۰، X۶، N۹۷ mini، ۵۸۰۰ XpressMusic، ۵۵۳۰ XpressMusic

یکی از به‌روزرسانی‌های اصلی، نسخه ۷.۳ مرورگر نوکیاست. البته همین نسخه هم در گوشی‌های سیمبین جدیدتری که با سیمبین Anna می‌آیند عرضه می‌شود.


این نسخه مرورگر پرسرعت‌تری دارد و از نام‌های دامنه بین‌المللی (IDNs) و حروف non-ASCII (کد امریکایی استاندارد برای مبادله اطلاعات) مانند عربی و چینی پشتیبانی می‌کند. در نهایت شما تجربه مرور بهتری خواهید داشت.

Ovi Maps یکی دیگر از امکانات به روزرسانی در این گوشی‌هاست، اما دو نسخه متفاوت دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. Ovi Maps ۳ SR۴ در گوشی‌های سیمبین ۳.۲ قابلیت موقعیت‌یابی در مکان‌های سرپوشیده را فراهم می‌کند.

کاربران سیمبین ۵.۰ می‌توانند از نسخه Ovi Maps ۳ SR۶ استفاده کنند و به خطوط حمل و نقل عمومی و سایت شبکه‌های اجتماعی دسترسی پیدا کنند.

و در نهایت، یک سری شکلک‌های گرافیکی نیز به گوشی‌های نام‌برده اضافه می‌شود تا هنگام تایپ پیام یا ارسال MMS به دوستان یا خانواده حسابی سرگرم شوید. به روزرسانی این گوشی‌ها به این صورت خواهد بود:

دانلود نوکیا C۶-۰۰ و نوکیا ۵۲۳۰ از همین امروز آغاز می‌شود و بقیه مدل‌ها در هفته‌های آتی به نسخه‌های جدید مزین می‌شوند.

نکته دیگر اینکه، به‌روزرسانی در یک زمان برای همه گوشی‌ها عرضه نمی‌شود و طی مراحل گوناگون اتفاق خواهد افتاد.

پس باید اطمینان حاصل کنید که به‌روز رسانی اتوماتیک نرم‌افزاری در گوشی شما فعال است.
/ 0 نظر / 22 بازدید